Konkursas „Mano regionas, mūsų mokykla“

Pradinių klasių mokinukai dalyvavo piešinių konkurse „Mano regionas, mūsų mokykla“. Jį organizavo Europos Sąjungos Regionų komitetas, kuriam atstovauja Pagėgių meras Virginijus Komskis.

Vaikai piešė savo mokyklą, jos gyvenimą  bei vietovę, kurioje jie gyvena. Trys geriausi darbeliai, kuriuos nupiešė Andrius Pakutinskas, Smiltė Čiarniavskytė bei Liveta Palitauskaitė, buvo siunčiami į Briuselį, į Regionų komitetų būstinę, ten buvo surengta piešinukų paroda. Konkurse taip pat dalyvavo mokiniai iš Estijos, Airijos, Italijos, Lenkijos, Škotijos. Dalyvavusi mokykla buvo apdovanota fotoaparatu, o visi išradingieji mokinukai – naujais pieštukais su gražiomis medinėmis pieštukinėmis. Vaikai, kurių piešinukai buvo išrinkti gražiausiais, buvo apdovanoti dideliais piešimo priemonių rinkiniais.

Džiugiausia, kad mokinių darbeliai buvo išspausdinti spalvotame piešinių albume, o taip pat tapo atvirutėmis, kurias galės dovanoti visiems draugams.

 

Jolita Šeputienė