Šimtas dienų realybės šou

Š.m Vasario 27 dieną devintokai surengė tikrą šventę dešimtokams. 12-tą valandą dešimtokai įžengę į aktų salę, suprato, jog atsidūrė realybės šou.

Realybės šou negalima dalyvauti su bloga sveikata, tad dešimtokus prie durų pasitiko sveikatos punkto seselės ir daktaras, kurie pamatavo kraujospūdį ir patikrino blaivumą. Toliau juos pasitiko laidos vedėja ir kiekvienam uždavė po porą klausimų. Pasirodo, vieni į laidą atėjo susirasti draugų, o kiti prisipažino, kad atėjo išgarsėti. Netrukus salėje pasirodė laidos gidė, kuri dešimtokus supažindino su griežtomis taisyklėmis ir išsivedė visus aprodyti Akropolį, kur čia praleis šimtą dienų. Laidos dalyviai grožėjosi Niagaros kriokliais, kur tenai gavo kryžiažodį. Su gidės pakalbą išsprendę jie sužinojo, jog jų užduotis parnešti raktą iš Ali Baba urvo. Gidė dešimtokus nuvedė į urvą, kur netikėtai pasirodė ir išgąsdino drakonas. Aklinoje tamsoje, skraidant aplinkui šikšnosparniams ir girdint Ali Baba bauginančius garsus, dešimtokai urvo gilumoje rado raktą ir laimingai išėjo iš jo. Begrįžtant į salę dešimtokai susidūrė su fizinėmis užduotimis, kurias jiems pavyko atlikti. Grįžę į salę, dešimtokai buvo apdovanoti aplodismentais, jog parėjo su raktu ir patenka į laidos finalą. Nors gidė teigė, jog be jos pagalbos jie būtų pražuvę, o galbūt net praryti pačios Ali Baba. Netrukus dešimtokai priėmė priesaiką ir prisipažino,kad devintokams mokytojus paliks nesugadintais nervais ir negadins mokyklos inventoriaus. Vėliau dar laukė porą išbandymų po kurių kiekvienas buvo apdovanotas juosta ,,Geriausia-s". Laidos pabaigoje išgirdome prodiuserių (Direktorės, pavaduotojos ir vedėjos) sveikinimus. po visos šventės visi persikėlėm į Akropolio restoraną, kur išalkę po laidos galėjome pasisotinti ir paragauti pačių gardžiausių patiekalų. Na, o kaip dešimtokams seksis toliau, pamatysime po šimto dienų, belieka palinkėti SĖKMĖS!