Edukacinis – mokomasis seminaras

Vykdant visuomenės aplinkosauginio švietimo projektą „Mylėk ir puoselėk gamtą ateinančioms kartoms!” vasario 19 – 20 dienomis Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos 6 – IVg klasių ir Lumpėnų Enzio Jagomasto pagrindinio ugdymo skyriaus 6 – 10 klasių mokiniai kartu su mokytojomis Sonata Jončiene, Vidute Stankuviene, Vitalija Veisiene, Rima Navickiene vyko į Rambyno regioninio parko Lankytojų centrą. Centro vyr. kraštotvarkininkas Drąsutis Brazauskas pravedė edukacinį – mokomąjį seminarą „Šiukšlini – žaloji gamtą“. Pats kraštotvarkininkas surinkęs iš Rambyno regioninio parko šiukšles mokiniams jas parodė ir pagrindė, jog iš šiukšlių galima indentifikuoti, kas teršia ir žaloja gamtą, kas tie šiukšlintojai. Taip pat pateikė informaciją, kokios šiukšlės ir per kiek laiko suyra, kokią žalą daro gamtai – gyvūnijai, paukščiams, aplinkai ir žmogui. Edukacinio – mokomojo seminaro pabaigoje kraštotvarkininkas mokiniams parodė filmuką, kuris privertė visus susimąstyti apie neatsakingą žmonių požiūrį į gamtos teršimą šiukšlėmis ir skaudžius padarinius  gyvajai gamtai bei atmosferai.