Krikštynos - sena mokyklos tradicija

Spalio 17 d. pasibaigus pamokoms visa 5 kl. su auklėtoja Jolanta priekyje pradėjo ilgą bei sunkų krikšto kelią. Susirinkę informatikos kabinete mokiniai kartu su auklėtoja buvo sujungti į vieną grandinę ir išvesti į ekskursiją po mokyklą, kurios paskutinė stotelė aktų salė.

Aktų salėje penktokai sužinojo, kad jie buvo pagrobti dešimtokų mafijos ir, jei norės ištrūkti į laisvę, reikės atlikti daug sudėtingų ir linksmų užduočių.

Galiausiai, atlikę visas užduotis penktokai davę priesaiką, buvo paklupdyti ant žirnių, kur gavo savo krikšto vardus bei krikšto pažymėjimus. Šventės pabaigoje penktokai dėkojo dešimtokams už šventę ir pozavo bendrai nuotraukai.

Nepakrikštyti liko ir mokyklos pirmokėliai. Spalio 22 d. po pamokų pradinių klasių mokiniai susirinko aktų salėje į pirmokų krikštynas.

Mažiesiems teko įrodinėti, kad jie nusiteikę rimtam darbui, moka būti draugiški, padėti vienas kitam, laikosi taisyklių, susitarimų. Įdomias užduotis pirmokams paruošė antros ir ketvirtos klasės mokiniai – dauguma jų buvo nufilmuotos gamtoje. Padedami vienas kitam pirmokai jas įveikė, kartu su ketvirtokais susirinkusiems padovanojo išmoktą dainą. Galiausiai buvo pakrikštyti, apdovanoti karūnomis ir pirmokų pažymėjimais.

Pirmokai ir mokytoja Rolanda nuoširdžiai dėkoja mokyklos vyresniesiems draugams ir mokytojai Jūratei už puikę šventę.

Akimirkos iš penktokų krikštynų.

Akimirkos iš pirmokų krikštynų.