Draugystė su knyga

Spalio 16 d. Lumpėnų Enzio Jagomasto pagrindinės mokyklos bibliotekininkė Vida Zyliavienė pakvietė pirmokus susipažinti su mokyklos biblioteka, atrasti nuostabų knygos pasaulį ir su juo susidraugauti.

Pirmokėliai buvo supažindinti su bibliotekos taisyklėmis, apžiūrėjo vaikams skirtas knygeles. Mokinukai ne tik vartė bibliotekoje esančias knygeles, bet ir tapo registruotais bibliotekos skaitovais.

Pirmokus nustebino ir 2 klasės mokinukai, kurie vadovaudami vyresniosios mokytojos Jūratės Kriaučiūnienės parodė spektakliuką „Pelėdžiuko sapnas“, kuris tai pat buvo apie gražią draugystę.

Šventės pabaigoje bibliotekininkė Vida Zyliavienė jauniesiems skaitovams įteikė atminimo dovanėles. Magnetinius skirtukus, kurie padės draugaujant su knyga jos negadinti.