Kalėdinių renginių savaitė

Kalėdos... Kai į žemę pabirs dovanų lietus, norėtųsi, kad po egle kiekvienas rastume:

VILTĮ - žalią žalią, kaip stebuklingą miros šaką, kaip Kalėdų eglutė, šviesią šviesią, kaip Betliejaus žvaigždę - TIKĖJIMĄ, kad niekas nesibraus į širdį prieš mūsų valią. ŽINOJIMĄ, kad, neišmokę gerbti kitų, nesulauksime pagarbos patys. PRAREGĖJIMĄ, jog, bandydami šaukšte vandens nuskandinti neįtikusį žmogų, patys uždusime rasos laše... SUPRATIMĄ, kad kitam padaryta skriauda grįš atgal ...SUVOKIMĄ, kad esame mažučiai mažučiai, o visata - beribė beribė, kurioje šviečia visiems viena žvaigždė. Ir, kad gerai įsižiūrėjus, ji vis dėl to atrodo žalia...

Kalėdinių renginių savaitė, organizuota Mokinių tarybos, prasidėjo gruodžio 17 d. Kalėdinio pašto "skyriaus" atidarymu mokykloje ir ruošimusi gerumo akcijai "Kalėdinis sveikinimas vienišam žmogui". Šiai akcijai mokiniai patys gamino atvirutes bei rašė kalėdinius sveikinimus vienišiems Lumpėnų kaimo žmonėms, kurie buvo įteikti gruodžio 20 d. `Tą pačią dieną buvo išdalinti ir kalėdiniai sveikinimai mokiniams bei mokytojams. Kalėdinę šurmulio savaitę vainikavo gražus ir šiltas renginys "Skrido angelo daina, puošta svajonėm".