Pirmokai bibliotekose

Pirmos ir trečios klasės mokiniai lankėsi mokyklos ir kaimo bibliotekose. Mažieji sužinojo, o vyresnieji prisiminė, kaip prižiūrėti knygas, kokių taisyklių turi laikytis bibliotekos lankytojas. Norintieji skaityti vaikai pasiėmė po knygelę, kurią perskaitę prižadėjo skubiai pasikeisti kita. Naujai registruoti skaitytojai buvo apdovanoti saldžia mokyklos bibliotekininkės dovanėle. Ji parodė, kokių vaikai gali pasigaminti skirtukų, kad knygelės neplyštų, kuo ilgiau išliktų gražios.

Kaimo bibliotekoje vaikai atsakė į jiems paruoštus viktorinos klausimus, apžiūrėjo kur saugomos, kaip rūšiuojamos knygos. Už šiltą priėmimą bibliotekininkei padovanojo pačių iliustruotas knygeles, padainavo klasės mėgstamą dainą "Meškiukas Lepeškiukas".