Mokytojų diena

Spalio 5-oji – Tarptautinė mokytojų diena. Mūsų mokykloje nuo pat ryto skambėjo muzika, skirta Mokytojui. Jo laukė gėlės žiedas ir mokinių šypsenos.

Kad mokytojai galėtų bent vieną dieną atsipūsti, pradinukams pamokas vedė jų tėveliai, o dešimtos klasės mokiniai – 5-9 klasėms. Kadangi mokytojų toks darbas, buvo būtina „pasitikrinti“ sveikatą. Mokinių Taryba suruošė medicininę patikrą. Mokytojai „pasitikrino“ regą, klausą, fizinį ištvermingumą ir psichikos stabilumą.

Renginys prasidėjo gražiu dialogu apie tai, kas yra geras mokytojas, ko iš jo tikimasi ir kodėl šitas darbas toks sunkus, bet tuo pačiu ir labai mielas pačiam mokytojui. Mokytojams buvo įteikti pažymėjimai apie medicininę patikrą, pristatyta mokinių bei mokytojų anketų analizė, sukurtas filmukas – sveikinimas Mokytojams. Buvo išrinktas „Metų Mokytojas“ – Lina Obadauskė.

Renginį vainikavo merginų šokis bei gražios eilės, skirtos pedagogams.