Kūrybinė popietė ,,Rudenėlio taku“

Ruduo – ypatingas metas. Gamta nusidažo visomis paletės spalvomis. Kiekvienas lapelis savaip gražus. Taip kaip ir ketvirtos klasė mokinių kūrybiniai darbai. Kiekvienas kažkuo ypatingas, patraukiantis klausytojo dėmesį.  Drąsiai, su dideliu pasitikėjimu mokiniai skaitė savo sukurtus pasakojimus, pasakas, eilėraščius.  Vieni jų buvo linksmi, šmaikštūs, fantastiški,  kiti liūdni. Mamytės su dideliu susidomėjimo klausėsi  mokinių ir pažadėjo savo kūrybos paslaptimis pasidalinti kitą kartą.  Mokytoja Jūratė  popietės dalyvius vaišino  kvapnia gilių kava.  Renginio pabaigoje visi  išskubėjo  į mokyklos kiemą dar kartą pasidžiaugti rudeninės gamtos grožiu,  pasisemti geros nuotaikos ir idėjų savo kūrybiniams darbams.