ŠEIMŲ SPORTO ŠVENTĖ

Vasario 24 d. priešmokyklinės grupės ir pradinių klasių mokiniai bei jų tėveliai pakviesti į „Šeimų sporto šventę“. Norinčių dalyvauti tikrai netrūko.

Susirinkusius nusiteikti aktyviam pajudėjimui paskatino dešimtokų ir antroko Elijaus nufilmuoti vaizdeliai, kaip vaikai atlieka triukus sporto salėje bei miškelyje pačių įrengtoje dviračių trasoje.

Vėliau, dalyviams, pasiskirsčius į komandas, teko pasivaržyti linksmose estafetėse. Žinoma, nugalėjo puiki nuotaika ir draugystė.  Tėveliai džiaugėsi, kad gerai apšilo ir pasportavo, kaip senais  laikais mokykloje. Vaikai linksmai praleido laiką su tėveliais. Mokytojai  buvo patenkinti, kad jų mokiniai auga sveiki ir stiprūs, o tėveliai – dėmesingi ir aktyvūs. Baigiantis šventei dalyviai apdovanoti padėkos raštais, knygelėmis ir pagal mokinių piešinius pagamintais atvirukais.

Rolanda Rakauskienė