Rugsėjo 1-oji mokykloje

Iškilminga ir nuotaikinga šventė. Taip Lumpėnų Enzio Jagomasto pagrindinio ugdymo skyriaus bendruomenė kalbėjo apie Rugsėjo 1-ąją mokykloje.

Direktorė Rima Auštrienė pasidžiaugė gausia mišria priešmokykline grupe, pirmokų dideliu būriu. Pabrėžė, kad kaimo mokykla – tai kultūros židinys, turintis kuo ilgiau gyvuoti.

Pasveikinti Lumpėnų skyriaus bendruomenę atvyko seniūnė Danguolė Mikelienė, Pagėgių savivaldybės vicemeras Sigitas Stonys, tarybos narė Gražina Jankauskienė.

Netikėtai į šventės sūkurį įsiliejo ir... batuotas katinas. Jis ypatingą dėmesį skyrė pirmokams – apdovanojo juos, pakvietė į bendrą ratelį šokiui.

Buvo pagerbti mokytojai, mokyklai atidavę jubiliejinį metų skaičių: Vidutė Stankuvienė – 35m., Virginijus Stropus – 30m., Jūratė Kriaučiūnienė – 25m.

Šventėje buvo visko: eilėraščių, dainų,  šokių... Na, o paskutinis akordas – mokyklos himnas:„Mokykla – nuostabiausia pasauly –/ Mūs protėvių skalvių krašte,/ Kur stūkso Rambynas ir Lumpė kur teka,/ Mums gera čia būti drauge!”