Veiklioji savaitė

Š.m. spalio 20-23 d. Pagėgių savivaldybės Lumpėnų Enzio Jagomasto pagrindinė mokykla organizavo išvykas skirtas profesiniu orientavimui.

Savaitę vainikavo mokykloje surengta socialinė veikla. Mokiniai tvarkė mokyklos aplinka, senąsias Lumpėnų kapinaites. Pradinukai uždegė visų mokyklos mokinių suneštas žvakeles ant nelankomų kapų Bitėnų-Šilėnų, Rambyno ir Lumpėnų kapinaitėse.

KELETAS AKIMIRKŲ IŠ VEIKLIOSIOS SAVAITĖS:

Spalio 22 d. Pradiniu klasių mokiniai vyko į Kęsčių gaisrininkų muziejų, Norkaičių etnokultūros centre.

Spalio 21 d. 5-6 klasės mokiniai vyko į Tauragės savivaldybės "Molupio" kepyklą ir UAB "Tauragės vandenys" įmonę.

Spalio 23 d. 9-10 klasių mokiniai lankėsi Jurbarko savivaldybės Jaunimo darbo centre, Viešvilės LK grožio centras ir Viešvilės medienos apdirbimo įmonėje.

Spalio 20 d. 7-8 klasių mokiniai vyko į Tauragės Birutės Baltrušaitytės bibliotekos skaityklą, Europos informacijos centrą. "Molupio" kepyklą.

Spalio 24 d. savaitę vainikavo mokykloje surengta socialinė veikla.