Respublikinė pradinių klasių mokinių konferencija "Aš per žemę einu..."

Kovo 20 d. Lumpėnų E. Jagomasto pagrindinės mokyklos antrokai dalyvavo respublikinėje pradinių klasių mokinių konferencijoje Radviliškio raj. Grinkiškio J. Poderio vidurinėje mokykloje.
Konferencija prasidėjo šventiniu koncertu. Po jo mokyklų atstovai skaitė pranešimus apie savo augintinius, gamtą, orų prognozes. Mūsų mokyklos antrokėliai šiai konferencijai buvo puikiai pasiruošę. Jie pristatė pranešimą tema ,,Čia mano namai, čia aš gyvenu“. Pirmiausiai savo gebėjimais žiūrovus sužavėjo Aurelija Jankauskytė, kuri grojo kanklėmis, dainavo liaudies dainas tarmiškai (paruošė mokytoja Virginija Bubelienė). Skaidres apie įžymias gimtojo krašto vietas bei Mažosios Lietuvos visuomenės veikėjus paruošė ir klausytojus su jomis supažindino Kostas Karklelis ir Lukas Gudaitis (mokytoja J. Kriaučiūnienė). Konferencijos organizatoriams padovanojo savo krašto medaus ir žolelių arbatos. Visiems dalyviams įteikė lankstinukus ir pakvietė į svečius.
Dalyvavimas konferencijoje buvo naudingas ir mokiniams, ir mokytojams. Visi įgijo naujos patirties, pasisėmė naujų idėjų, praplėtė akiratį. Dalyviams buvo įteikti padėkos raštai už gimtojo krašto puoselėjimą.