Žemės diena

Kovo 20 dieną tradiciškai šventėme Žemės dieną. Šiemet ją skyrėme devyniasdešimtmečio sulaukusiai „Paukščių dienai“ paminėti ir projekto „Garnys garnys – tai gražus paukštis“ apibendrinimui. Projektą vykdžiusi  mokyklos bendruomenė, pristatė nuveiktus darbus. 6 klasės mokiniai pristatė kaip sekėsi pildyti paukščių grįžimo kalendorių, 7-8 klasės paruošė skaidres apie vykdytą apklausą, aplinkui gyvenančių žmonių, jiems teikiamą naudą ir daromą žalą. 9 klasės vaikinai padėjo technologijų mokytojui P.Stankui pastatyti apžvalgos aikštelėje suolus. Klasės pristatė surinktą tautosaką apie garnį, sukurdami garnio paveikslą. Taip pat pasidžiaugėme kūrybinėmis inscenizacijomis apie garnį. Aktyviausieji projekto dalyviai paskatinami ekskursija į Ventės Rago ornitologijos stotį, kur stebėjo parskrendančių paukščių žiedavimą, bendravo su stoties darbuotoju, grožėjosi atsivėrusiomis mariomis.