Projektas „Garnys garnys –gražus paukštis“

Šiais mokslo metais vykdomas aplinkosauginis projektas. Projekto tikslas - formuoti vaikų, jaunimo, suaugusiųjų globėjišką požiūrį į garnių koloniją Lumpėnų kaime. Jo metu vykdoma veikla leidžia plačiau susipažinti su garniais, jų nauda, žala. Pradinių klasių mokiniai piešė garnius. 5-6 klasės mokiniai pildo paukščių grįžimo kalendorių ,9-10 klasės mokiniai gamino lankstinuką bendruomenės nariams apie garnio naudą, žalą, žmogui, ūkiui; 7-8 klasės mokiniai vykdo apklausą aplinkui gyvenančių žmonių apie garnių teikiamą naudą ir daromą žalą; organizuota paskaita  su Rambyno regioninio parko direkcijos ekologu D. Brazausku apie garnius ir kitų paukščių randamas perėjimo vietas, mūsų apylinkėse. Skelbiama akcija „Suskaičiuok garnio lizdus“, kurios metu mokiniai skaičiuoja lizdus.