Kalėdiniai skaitymai

2012 m. lapkričio 12 d. mokyklos aktų salėje prie kalėdinės eglutės rinkosi poezijos ir prozos gerbėjai – 5-10 klasių mokiniai. Mokiniai, paruošti lietuvių kalbos vyr. mokytojo A.Lukošiaus, anglų kalbos vyr. mokytojos L.Obadauskės ir rusų kalbos vyr. mokytojos G.Stankienės artėjančių švenčių proga skaitė eiles lietuvių, anglų ir rusų kalbomis  apie Kalėdas, jų simbolį – eglutę, žiemą, ir tai, kas kiekvienam - dideliam ar mažam – svarbu -  meilę.

Skambėjo graži kalėdinė muzika, kurią atliko muzikos mokytoja V.Bubelienė. Dainavo šeštokai, o popietės pabaigoje visi salėje esantys sudainavo ,,Linksmų šventų Kalėdų“.

Mokyklos l.e. direktoriaus pareigas A.Šimkaitienė padėkojo visiems, surengusiems  šiltą ir malonią popietę, ir skaitovus pavaišino saldainiais.