Kalbų savaitė

Rugsėjo 24-29 dienomis mokykloje vyko Kalbų savaitė. Nuo pirmadienio iki penktadienio mokiniai turėjo daug veiklos: pirmadienį buvo puošiama mokykla įvairių Europos tautų vėliavėlėmis, gėlių puokštėmis. Antradienis buvo skirtas gimtajai kalbai. 6-10 klasės mokiniai kūrė stendinius pranešimus apie lietuvių kalbos reikalingumą, jos puoselėjimą. Trečiadienį visi mokiniai su mokytojais rinkosi į aktų salę ir dainavo rusiškas dainas. Ketvirtadienį anglų kalbos mokytoja kvietė žaisti angliškus žaidimus. Penktadienį visa mokykla skambėjo nuo įvairios Europos šalių muzikos.

Po Kalbų savaitės l. e. direktoriaus pareigas A. Šimkaitienė padėkojo mokytojams, mokiniams už aktyvų dalyvavimą renginyje ir apdovanojo visus saldžia dovana.