Popietė „Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena“

Spalio 10 dieną Lumpėnų E. Jagomasto skyriuje  vyko popietė, skirta paminėti neseniai praėjusią Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną. Mokytoja Jūratė Kriaučiūnienė  pa­sveikino  popietės svečius  gražiomis eilėmis apie žmogaus ir rudens brandą.  Mišrios grupės mokinukai žiūrovams padovanojo gražų šokį. Ketvirtos klasės mokiniai susirinkusias viešnias pasveikino daina ,,Brangiausias laikas“. Mokyklos direktorė Rima Auštrienė perskaitė savo kūrybos eiles.  Popietė tęsėsi prasidėjusia improvizuota laida ,,Kas? Kur? Kada? Kodėl?“. Laidą vedė ir klausimus uždavinėjo  4 klasės mokiniai. Visi jie pasiruošė daugybę klausimų viešnioms. Atsakant į klausimus joms teko prisiminti vaikystės bei jaunystės įvykius. Viešnios vaikams irgi uždavė klausimų, į kuriuos jie turėjo atsakyti. Gražią rudens popietę tęsė mokytojų pasiūlyti žaidimai. Renginio pabaigoje  mokytoja visus susirinkusius pakvietė  su vaikais rengti įvairius skaitymo vakarus, popietes. Skaitytojos mielai pritarė šiai idėjai, padėkojo mokiniams, mokytojoms, už norą būti kartu  ir už įteiktus vaikų rankomis pagamintus atvirukus, keramikos darbelius. Šventę vainikavo 1, 3 klasės mokinių daina ,,Rudenėlis“.