Rugsėjo pirmosios šventė

Rugsėjo 1- osios šventė

Kiekviena rugsėjo 1-oji – tai atverčiama nauja knyga, kurią rašome visi kartu. Tad pripildykite šių metų knygą gyvybe, džiaugsmu ir kūrybingomis mintimis!

Pailsėję, pasiilgę klasės draugų, į mokyklą sugužėjo trečiokai ir ketvirtokai. Tėvelių nedrąsiai vedami atžingsniavo pirmokėliai, priešmokyklinukai ir ikimokyklinukai. Nuskambėjus mokykliniam skambučiui mokiniai skubėjo į pirmąją pamoką. Po pirmosios pamokos  šventė tęsėsi mokyklos aktų salėje. Jos metu susirinkusius pasveikino mokyklos direktorė Rima Auštrienė, Lumpėnų seniūnijos seniūnė Danguolė Mikelienė, ŽŪK ,,Lumpėnų Rambynas“ vadovas Remigijus Kelneris. Prie sveikinimų prisidėjo ir mama Aurelija Gužauskienė. Daug džiaugsmo ne tik vaikams, bet ir suaugusiems sukėlė pasirodžiusi klauniukė, kuri su šventės dalyviais kartu žaidė, šoko ir dainavo, pūtė didžiulius muilo burbulus.