PARODA „TRADICIJA IR DABARTIS. BALTŲ ŽENKLAI TEKSTILĖJE“

Minint Kultūros dieną į gražų renginį sukvietė lankytojus Rambyno regioninio parko kultūrologė Giedrė Skipitienė. Jo metu dailininkės tekstilininkės Birutė Sarapienė, Irena Piliutytė, Danguolė Čachavičienė, Genovaitė Sasnauskienė ir Lietuvos dailininkų Sąjungos Kauno skyriaus pirmininkas Gintautas Vaičys pristatė respublikinę parodą „Tradicija ir dabartis. Baltų ženklai tekstilėje“. Mums, lumpėniškiams, didžiausią įspūdį paliko dailininkės I. Piliutytės pristatas spaustuvininko Enzio Jagomasto portretas, kurį  nupirko lumpėniškis ŽŪK „Lumpėnų Rambynas“ vadovas Remigijus Kelneris ir padovanojo Tilžės lietuvių bendruomenei. Gerai, kad šis darbas ne iškart iškeliavo į užnemunę. Pasibaigus pavasario atostogoms, dailės mokytojas Eligijus Kriaučiūnas vedė netradicinę pamoką lankytojų centre ir galėjo su mokiniais pasidžiaugti puikiais kūriniais.

Rolanda Rakauskienė