Vėl šimtadienis

Šimtadienis – gražiausia, jaunatviškiausia ir linksmiausia šventė. Ankstyvą rytą Lumpėnų Enzio Jagomasto pagrindinio ugdymo skyrius  šurmuliavo nuo septintokų ir aštuntokų, kurie pasitiko į skyrių skubančius dešimtokus. Pagaliau šimtadienis!!!

Dešimtokų laukė ne tik džiugios staigmenos, bet ir septintokų su aštuntokais surengtas „teismas“, kurio metu jie turėjo apsiginti nuo kaltinimų dėl įvairiausių mokyklos taisyklių nusižengimų. Buvo tikrinamos kūno kultūros, etikos ir muzikos žinios. Sėkmingai išlaikiusieji egzaminus gavo pusatestačius.

Dešimtokus sulaukus šimtadienio sveikino ir gimnazijos direktorė R. Auštrienė, pavaduotoja A. Šimkaitienė, vedėja R. Rakauskienė, pirmoji mokytoja J. Kriaučiūnienė ir buvusi auklėtoja V. Stankuvienė linkėdamos prasmingo darbo ir sėkmės pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimuose.

Nurimus šurmuliui apie šventę primins tik šimtadienio kalendorius, kuriame kasdien liks vis mažiau ir mažiau dienų iki pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimų .

Sėkmės Jums dešimtokai!!!

Žaneta Jankauskienė