DŽIAUGIAMĖS M.JANKAUS MUZIEJAUS DIREKTORĖS APDOVANOJIMU

Vasario 16-ąją, iškilmingos šventės metu, Pagėgių savivaldybės meras “Už nuopelnus Pagėgių kraštui” ženklu apdovanojo Martyno Jankaus muziejaus direktorę Liudviką Burzdžiuvienę. Mūsų mokyklos mokiniai mėgsta lankytis muziejuje, vėl laukia Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai skirto renginio “Knygnešių keliais”, ruošiasi atvykti ir mokytis įsirišti knygeles. Už tai, kad atvykę į Bitėnus randame malonios veiklos, sužinome įdomių dalykų, esame dėkingi muziejininkams ir direktorei. Mažiesiems buvo įdomu pamatyti, kaip atrodo  apdovanojimas, kuriuo pagerbiami mūsų krašto žmonės, negailintys savo jėgų, savęs ir visada puošiantys mūsų Tėvynę. Vaikai gėlėmis, dainele, grodami dūdelėmis pagerbė muziejaus direktorę, domėjosi, ką reikia nuveikti, kad Pagėgiai ir Bitėnai būtų mėgstami vietinių gyventojų, lankomi turistų. Dėkojame muziejininkėms už šiltą priėmimą ir gražias atminimo dovanėles.

Rolanda Rakauskienė