Vasario 16-ąją pasitikom išradingai

Netrukus švęsime Lietuvos valstybės atkūrimo, o  kartu ir lietuvybės, šventę. Mūsų Prezidentė šią dieną ragina visus atšvęsti linksmai išradingai, todėl vasario 10-ąją Lumpėnų Enzio Jagomasto pagrindinio ugdymo skyriaus bendruomenė suorganizavo netradicinę, linksmą šventę –  Talentų konkursą, kuriame mokiniai savo  gebėjimais išreiškė džiugesį ir meilę savo šaliai, mokyklai, vietos bendruomenei.

Tądien šventiškai papuoštoje mokyklos salėje plazdeno meno mūzos – skambėjo muzika, dainos, eilės. Kiekvienas savyje ieškojo to, ką moka geriausiai, ką gali padovanoti Lietuvai artėjančio jos gimtadienio proga. O kad šventė būtų dar skambesnė ir gausesnė, į talentų konkursą pasikvietėme kaimyninio Jurbarko rajono Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos mokinius. Talentų konkursai šioje mokykloje tradiciškai organizuojami jau ne vienerius metus, tad į svečius atvyko dainuojančių ir deklamuojančių mokinių. Du iš jų – Paulius ir Julius – buvę mūsų mokyklos mokiniai. Paulius deklamavo, Julius pristatė mokyklos veiklą jaunesniesiems savo draugams.

Renginio metu mokinius moderniai pristatyti Lietuvos istoriją kvietė karalius Mindaugas, skambėjo pianino, gitaros garsai, šalia jų liejosi modernios ir tradicinės dainos, šokiai. Mokiniai pristatė piešinius, skaičiavimo gudrybes, rodė sporto ir netgi cirko triukus. Ko negalėjo parodyti scenoje, demonstravo ekrane.

Džiaugėsi reginiu ir žiūrovai, ir patys dalyviai. Ir ko nepasidžiaugti, kai šventė gimsta iš pačių mokinių entuziazmo, noro atrasti savyje ir drauguose tai, kas gera, šilta ir pozityvu. Tai buvo tam tikra mokinių idėjų, svajonių ir gražių darbų repeticija belaukiant tikrojo valstybės gimtadienio –  vasario 16-osios.

 Už šią gražią iniciatyvą visi mūsų talentai sulaukė apdovanojimo. Ne tik padėkų ir plojimų, bet ir skanumynų bei pramogų. Pagėgių savivaldybės tarybos narė Gražina Jankauskienė kiekvienam konkurso dalyviui įteikė po saldų prizą, o UAB kavinė - boulingas BACAS kvietimus į boulingą.