Sveika gyvensena - sveikas žmogus

Lapkričio 24 dieną mūsų mokykloje vyko konkursas „Sveika gyvensena – sveikas žmogus“. Renginio tikslas buvo ugdyti ir propaguoti sveikos gyvensenos įgūdžius ir suteikti žinių apie sveikatos išsaugojimą ir stiprinimą.

Konkurse dalyvavo trys komandos. Mokiniai varžėsi spręsdami testą, dalyvavo „Taip ir ne“ klausimų ture, parengė prisistatymą, piešė plakatus.
Vertinimo komisija apskaičiavo gautus balus ir apdovanojo komandas. Šauniausiai pasirodė mokyklos septintokai, savo žiniomis pralenkę kitų klasių mokinius ir linksma „piratų“ mankštele išjudinę kitų komandų narius, sirgalius ir netgi mokytojus.
Po linksmo ir turiningo renginio tikriausiai niekam nekilo abejonių, kad tik sveikas, kupinas jėgų, energingas žmogus gali gyventi visavertį gyvenimą, patirti darbo ir kūrybos džiaugsmą.