Veiksmo savaitė be patyčių 2016

Kovo  14-20 dienomis mūsų mokykloje buvo minima ,,Veiksmo savaitė  BE PATYČŲ 2016“. Vyresniųjų klasių mokiniai dalyvavo vaikų linijos inicijuojamame vaikų dainos konkurse ,,Padėk man užaugti be patyčių“ ir piešinių konkurse. Nepilnamečių reikalų inspektorė skaitė paskaitas 5-10 klasių mokiniams prevencine tematika ,, Ar patyčios gali užtraukti  baudžiamąją atsakomybę“. Socialinė pedagogė mokyklos fojė pademonstravo skaidres apie patyčias ir jų pasekmes.Visi mokiniai buvo kviečiami  ant popierinių drugelių  sparnelių parašyti gerus žodžius savo draugui ir pakabinti stende ,,Tam, kad pasikeistum tereikia rankos ištiestos“.

Ikimokyklinukams  pravesta klasės valandėlė apie patyčias ir vaikučiai kartu su mokytoja  paruošė plakatą. Pradinukai taip pat buvo supažindinti su patyčiomis ir kaip elgtis su jomis susidūrus, žiūrėjo filmuką ,,Neskatink smurto, netoleruok patyčių“ ir aptarė jį. Džiugu, kad mokiniai aktyviai dalyvavo ,,Savaitėje Be Patyčių“.

Socialinė pedagogė Rita Vitkauskienė

https://www.youtube.com/watch?v=u1tkeXnHPPQ - mokyklos merginų daina