„Į Vasario 16-ąją – su daina, išmintimi, išradingumu!“

„Į Vasario 16-ąją – su daina, išmintimi, išradingumu!“ Taip galima pavadinti Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos Lumpėnų Enzio Jagomasto pagrindinio ugdymo skyriaus bendruomenės veiklą belaukiant didžiosios Lietuvos šventės.

Mokiniai, mokytojai atsiliepė į Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kvietimą švęsti Vasario 16-ąją išradingai. Mokiniai rašė mintis apie Lietuvą, skyrė jai gražiausius žodžius: „Lietuva, Tu mano širdyje!“, „Kurkime savo ateitį Lietuvoje!“, „Lietuva, Tu mums šventa!“... Visos klasės ruošėsi dainų konkursui „Dainuoju Lietuvai“. Besiklausant dainavimo jautėsi, kad vaikams Lietuva labai brangi, kad pasirinktas dainas jie dainuoja širdimi. Nuo mažiausio iki didžiausio karpė trispalves gėles ir per renginį sukūrė gražiausią darželį, skirtą mieliausiai šaliai. „Protų mūšyje“ mokiniai žėrė išmintį apie savo kraštą. Atsakę į klausimą keliavo Lietuvos žemėlapyje iš Vilniaus į Rambyną.

Telieka pasidžiaugti išradingais mokiniais ir mokytojais bei ištarti: „Ir šviesa, ir tiesa/ Mūs žingsnius telydi.“