Raiškiojo skaitymo konkursas

Nešu tau eilėraštį,

Tą mažytį balto debesio namą,

Kur gali užėjęs sušilti

Ar pabūt su savim.

Šiomis  Janinos Degutytės eilėmis mokykloje prasidėjo  Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso I-asis etapas. Jame dalyvavo  Oresta Dargytė (5 kl.),  Karina Butavičiūtė (8 kl.), Agnė Haidarovaitė  (9 kl.) ir Gabija Kriaučiūnaitė (10 kl.). Mokinės deklamavo Juozo Erlicko, Alfonso Maldonio eilėraščius, skaitė Vytautės Žilinskaitės kūrinio „Robotas ir peteliškė“ bei Juozo Grušo dramos „Barbora Radvilaitė“ ištraukas. Klausytojai džiaugėsi, kad galėjo trumpam pabėgti nuo kasdieninių rūpesčių, pasiklausyti puikių skaitovių. Jas konkursui ruošė lietuvių kalbos mokytojos Asta Dapšienė ir Aldona Vaigauskytė.

Į Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso II-ąjį etapą, kuris vyks Pagėgiuose, važiuos Karina Butavičiūtė ir Gabija Kriaučiūnaitė. Linkime skaitovėms sėkmės!

Lietuvių k. mokytoja A. Dapšienė