Mokytojų diena 2015

Spalio 5d. – Mokytojų diena. Dešimtokai ruošėsi visą savaitę, kad įvyktų nuostabi šventė mokytojams. Ryte prie durų mokytojus pasitiko mūsų dešimtokai su gėlėmis ir sveikinimais. Pamatę mokytojų šypsenas veiduose, visi supratome, kad prasideda šventė. Dešimtokai vadovavo visai mokyklai. „Direktorė“ Agnė ir jos pavaduotojas“ Deividas prižiūrėjo tvarką, taip pat turėjo savo mokinių klasę. Mokykloje vyko trys pamokos, per kurias mokytojai su mokiniais ruošėsi renginiui. Tuo tarpu „mokytoja“ Gabija vedė pamokas  mūsų tikriesiems mokytojus. Mokytojai dalyvavo puikioje fotosesijoje. Po pirmos pamokos antrame aukšte jau puikavosi kiekvienos klasės paruošta rudeninė kompozicija. Nuskambėjus skambučiui iš trečios pamokos, visi nuskubėjo į aktų salę. Ten laukė tikrieji mokytojai bei  jų padėjėjai. Kiekviena klasė pasveikino savo mokytojus, skirdami savo pasirodymus, mokytojai atliko jiems pateiktas užduotis. Mūsų mokytojus pasveikino Lumpėnų seniūnė Danguolė Mikelienė ir mokyklos direktorė Rima Auštrienė. Mokytojai, apglėbę dovanotas jiems gėles ir padėkoję už šventę, patraukė gerti arbatos. Dar antradienį mokykloje aidėjo kalbos apie smagią Mokytojų dienos šventę..