Kalbų savaitė 2015

Rugsėjo 21-25 dienomis vyko kalbų savaitė. Kaip visada ji buvo pilna malonaus bruzdesio. Pirmadienį kiekviena klasė burtų keliu išsirinko šalį, kurią turėjo pristatyti viktorinoje. Antradienį stende mokiniai išvydo klausimus, kurie vėliau buvo pateikti viktorinos metu. Trečiadienį rašėme meniu anglų, rusų kalbomis, lietuvių tarmėmis. Ketvirtadienį vyko kalbų viktorina. Visos klasės buvo puikiai pasiruošusios – išradingai pristatė Europos sąjungos šalis. Į klausimus geriausiai atsakinėjo 9 ir 8 klasės mokiniai. Buvo rodomas filmukas apie kalbų mokymosi reikšmę. Daugelis mokinių įsidėmėjo mintį, jog „mokaisi kalbų – atveri pasaulio sienas“. Penktadienį pertraukų metu klausėmės dainų užsienio kalbomis.