Abėcėlės šventė

Gegužės 12 d. pirmokai šventė Abėcėlės šventę. Trečios klasės mokiniams – ekspertams, buvo patikėta nustatyti, ar pirmokai jau moka ir gali vadovauti abėcėlės raidėms. Jiems teko atlikti įvairias užduotis: atspėti klasėje pasislėpusių daiktų pavadinimus, kurie prasideda nurodytomis raidėmis, surasti mokykloje pasiklydusias raides,  iš valgomų raidžių šaukštu sudėlioti savo vardą. Įveikę užduotis vaikai pakvietė į mažytį koncertėlį. Jiems talkino trečiokai. Ekspertai nustatė, kad mažieji mokiniai jau gali vadovauti abėcėlei, todėl jiems buvo įteiktos ABC karūnos. Taip pat mokytojai pažadėjo draugauti su knygomis, gavo dovanų po pasakėlę. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos ir Lumpėnų Enzio Jagomasto pagrindinio ugdymo skyriaus artistai suvaidino spektaklius „Kirmėlytės švarkelis“ ir „Ežio puodas“, taip įrodydami, kad pasakos labai įdomios ir reikia jas skaityti.