Projektas ,,Christmas cards and carols in Europe“

Gruodžio mėnesį Vilkyškių J. Borovskio vidurinės mokyklos Enzio Jagomasto pagrindinės mokyklos skyriaus trečios  ir aštuntos klasės mokiniai dalyvavo eTwinning bendruomenės organizuotame trumpalaikiame projekte ,,Christmas cards and carols in Europe“. Projektą organizavo mokytoja iš Graikijos  Nipiagogeio Katerinis mokyklos Styliani Gidari. Projekto tikslas - padaryti kalėdines atvirutes,  pasveikinti dalyvaujančius partnerius su Kalėdomis ir Naujais metais, pristatyti savo šalį, miestą, mokyklą, klasę. Projekte dalyvavo 19 partnerių iš įvairių Europos Sąjungos šalių ir ne tik: Graikijos, Airijos, Prancūzijos, Italijos, Slovakijos, Rumunijos, Didžiosios Britanijos, Lenkijos, Čekijos, Turkijos Kipro ir Ukrainos.

     Trečios klasės mokinių yra mažai, todėl pagalbos kreipėmės į aštuntos klasės mokinius, kurie padėjo pagaminti atvirutes. Taigi, padarėme 13 atviručių ir išsiuntėme kalėdiniu paštu. Mes sulaukėme sveikinimų iš Ispanijos, Čekijos Respublikos, trijų  Graikijos, Slovakijos Prancūzijos, Ukrainos, Vokietijos, Lenkijos mokyklų. Manome, kad dar sulauksime sveikinimų ir iš kitų projekto partnerių.

   Dalyvaudami šiame projekte susipažinome su Kalėdų tradicijomis kitose šalyse, taip pat pristatėme savo mažą mokyklą naujiems draugams. Skaitome  gautus laiškus, džiaugiamės kalėdiniais  sveikinimais ir  lietuviškais sakiniais, kuriuos parašė vaikai iš Graikijos, o labiausiai tai naujais draugais iš Europos. 

projekto akimirkos: