„Daug kalbų – raktas į pasaulį“

Rugsėjo 22 –26 dienomis mokykloje vyko kalbų savaitė „Daug kalbų – raktas į pasaulį“. Ją organizavo lietuvių, rusų ir anglų kalbų mokytojos. Mokiniai aktyviai dalyvavo organizuotoje veikloje. Plušėjo visi – nuo mažiausių iki didžiausių. Mokiniai rašė įvairiomis kalbomis gražiausius žodžius, posakius. Mėgino pasakų personažus prakalbinti ne tik lietuvių, bet ir užsienio kalbomis. Atkreipė dėmesį į kiekvienai tautai brangų dalyką – kalbą. Baigiamajame renginyje mokiniai sužinojo, kaip sveikinasi įvairių tautų žmonės, pakartojo žinias apie kalbas, pasigrožėjo lietuviška polka ir graikišku šokiu. Renginį užbaigė nuotaikinga dainelė „Šypsenėlė“, dainuojama lietuvių ir rusų kalbomis.

Taigi, kalbų mokytis reikia, nes, kaip sakė žymus vokiečių rašytojas J. V. Gėtė, „Kas nemoka svetimų kalbų, neturi supratimo ir apie savąją“.