Mokykla prisidėjo minint Kristijono Donelaičio 300-ąsiąs metines

Rugsėjo dvidešimtą dieną Pagėgiuose karaliavo 300-ųjų metinių proga visoje Lietuvoje, jo didenybės Kristijonas Donelaitis. Tradicinė Pagėgių krašto šventė „Pagėgiai laiko Labirintuose“ buvo paskirta temai „Kristijonas Donelaitis.„Rudens gėrybės“. Todėl ir mūsų mokykla dalyvaudama šventėje atidavė savo didžiulę meilę ir pagarbą šiam lietuviškos literatūros bei poetinės minties pradininkui.

 

Nuo ankstyvo ryto mokyklos mokiniai ruošėsi šventei. Vieni „audė“ nuostabų floristikos paveikslą , kiti dalyvavo šventiniame bėgime „Mikytai – Pagėgiai“. Likusieji dalyvavo įspūdingoje eisenoje, kuri patraukė nuo miesto stadiono, centrine gatve ir užsibaigė šventės sūkuryje prie Pagėgių kultūros namų.

Paveikslo kūrėjos: Gabija Kriaučiūnaitė 9 kl, Eimantė Gečaitė 9 kl, Eva Karklelytė 9 kl, Justina Jurgaitytė 9 kl,

                                                             Paveikslo kūrėjos: Eva Karklelytė 9 kl., Eimantė Gečaitė 9 kl.,
                                                                    Gabija Kriaučiūnaitė 9 kl.,Justina Jurgaitytė 9 kl.
 

                             Tradicinio bėgimo "Mikytai - Pagėgiai" dalyviai prie starto linijos. Tarp jų ir mūsų bėgikai:
                                                                    Aleksandras Rakšnys 8 kl., Regimantas Pocius 8 kl.,
                                                                     Liveta kazlauskaitė 6 kl., Karina Butavičiutė 7 kl.,
                                                                    Julius Masedunskis 10 kl., Paulius Kazlauskas 10kl.,
                                                                  Justas Višinskis 7 kl. vyresnysis mokytojas Eligijus Kriaučiūnas.
 
 

Karina Butavičiutė užėmė 1-ąją vietą (savo amžiaus gr.) Vyr. Mokytojas Eligijus Kriaučiūnas užėmė 1-ąją vietą (savo amžiaus rg.) 
 
 

Iškilmingoje eisenoje įsilieję į Lumpėnų seniūnijos bendruomenę žygiuoja ir mūsų mokiniai: 
Kamilė Balserytė 3 kl., Edvinas Krūminis 3 kl.,Jonas Masedunskis 5 kl., Karina Dabulskytė 7 kl., Laura Vasiliauskaitė 7 kl., Paulina Čiužaitė 8 kl. Deividas Krūminis 9 kl., Raminta Čiužaitė 9 kl., Renatas Karnauskas 10kl.
 
VISIEMS SAKOME DIDELĮ AČIŪ!